Prekių katalogas

Potinkiniai rėmai

 • Potinkiniai rėmai naudojami pakabinamiems klozetams, bidė ir pisuarams montuoti. Pakabinami klozetai vis labiau populiarėja ir vonios kambariuose sutaupo vietos bei daug patraukliau atrodo. Potinkiniuose rėmuose yra visa klozeto, bidė ar pisuaro santechninė įranga ir vandens bakelis, kuris montuojamas sienoje, todėl jo vizualiai nesimato. Sienoje taip pat įmontuojami ir specialūs klavišai, skirti vandens nuleidimui. Toks sprendimas atrodo labai moderniai ir skoningai.

   

  Potinkinių rėmų tipai


  Žemas (82cm) – tai toks potinkinis rėmas, kurį rinktis gali tie, kuriems reikia jį montuoti po vonios kambario langu. Šis rėmo tipas turi galimybę vandens nuleidimo funkcijai tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.

  Siauras (8cm) – tai populiariausias ir daugiausia vietos vonios kambaryje sutaupantis sprendimas. Tačiau reikia turėti omenyje, jog tokiame siaurame rėme vandens bakelis bus mažesnis, ir jo talpa atitinkama.

  Standartinis (115cm – 14cm) – skirtas tiems, kuriems nereikia specialių žemo ar siauro potinkinių rėmų. Tokio rėmo vandens bakelis bus pakankamo dydžio.


   

 •  

  Potinkinių remų montavimas

  Potinkinių rėmų montavimas yra labai lengvas, todėl jį galite susimontuoti ir patys. Svarbu, jog renkantis potinkinį rėmą, įvertintumėte viso komplekto kainą ir apsvarstytumėte ar rinktis skoningą ir modernų sprendimą su pakabinamu klozetu, ar įprastą kai klozetas nėra kabinamas. Renkantis pakabinamą klozetą turite pasirinkti ir labai geros kokybės potinkinį rėma bei reikalingus vandens nuleidimo klavišus, taigi bendra viso komplekto suma ne visada gali tenkinti. Svarbu ir tai, kokį gamintoją pasirinksite, nes tai lemia ilgaamžišką naudojimą ir patikimumą, juk potinkinis rėmas montuojasi po tinku sienoje, todėl sugedus įrangai gali būti sudėtinga ją keisti.


  Mūsų internetinėje parduotuvėje prekiaujama tik patikimais ir laiko patikrintais potinkiniais rėmais bei kitais reikiamais priedais ir klavišais, kurių pasirinkimas labai platus ir tenkinantis kiekvieno dizaino sprendimus, todėl galite drąsiai rinktis bei prireikus konsultuotis su mumis.

 • naujienlaiškis

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti