Prekių katalogas

Virštinkinė termostatinio maišytuvo dalis Grohtherm Smartcontrol, 2 valdikliai, su integruotu dušo laikikliu, chromas

 • Virštinkinė termostatinio maišytuvo dalis Grohtherm Smartcontrol, 2 valdikliai, su integruotu dušo laikikliu, chromas

  Kodas: 24625
  Barkodas: U4GRO-29125000
  813.70 
  (672.48  be PVM)
  Į krepšelį 
  Rėmo spalva
  chromas
 • Kupinas naudingų funkcijų bei aprūpintas dušo laikikliu, šis Grohtherm Smartcontrol potinkinis termostatas garantuoja precizišką kontrolę bei savo minimalistiniu dizainu papuošia kiekvieną šiuolaikišką vonios kambarį. Inovatyvi SmartControl technologija leidžia pasirinkti norimą srovės šaltinį ir reguliuoti srovės stiprumą vienu mygtuko paspaudimu. Du vožtuvai leidžia vienu metu persijungti tarp - arba sujungti - lietaus galvą ir rankinį dušą, arba dušą ir vonią.  
  GROHE TurboStat užtikrina jums tinkamiausią vandens temperatūrą viso maudymosi metu. Temperatūros pasirinkimas yra paprastas ir intuityvus procesas dėl supaprastinto GROHE EasyLogic žymėjimo.
  Tinkamas šeimoms su vaikais GROHE SafeStop mygtukas yra puiki apsauga nuo nusiplikymo, ribojanti temperatūrą iki  38°C. GROHE SafeStop Plus leidžia pasirinkti antrą 43°C temperatūros variantą.
  andenį taupanti GROHE EcoJoy technologija sumažins vandens sunaudojimą iki 50% nepakenkiant jūsų komfortui.
  Dėka GROHE QuickFix sistemos, įdiegimas yra greitas ir elementarus. Plonas profilis leidžia paprastai palaikyti švarą, o akinančiai blizgi GROHE StarLight chromo apdaila atrodys stulbinamai metų metus.

 • naujienlaiškis

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti