Prekių katalogas

Termostatinis maišytuvas paslėptojo montavimo Chrome – trijų režimų R-box Multi

 • Termostatinis maišytuvas paslėptojo montavimo Chrome – trijų režimų R-box Multi

  Kodas: termostatinis-maisytuvas-pasleptojo-montavimo-chrome-triju-rezimu-r-box-multi-X070075
  183.20 
  (151.41  be PVM)
  229  Sutaupykite 45.80 
  Į krepšelį 
 • CR 067.00
  Kokybė be kompromisų, lengvas stilius ir harmoningas suderinamumas su to paties pavadinimo koncepcija. Šis maišytuvas – tai absoliučiai unikalus sprendimas rinkoje, kadangi leidžia paskirstyti sumaišytą vandenį į vieną, dvi, o tai ir į tris vietas vienu metu. Pavyzdžiui, jeigu Jums reikia viršutinio ir rankinio dušo + išvado vonioms arba masažiniai purkštukai dušo kabinoje.

  • kasetė: termostatinė vandens temperatūros kontrolei
  • maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: vonioms Chrome, kitoms vonioms ir dušo kabinoms RAVAK. Vonią reikia aprūpinti čiaupu CR 027.00 arba užpildymu perpylimu, įskaitant išpylimą ir sieninį išvadą dušui. Taip pat yra galimybė įrengti viršutinį dušą. Dušo kabiną reikia aprūpin ti fiksuotu dušu, rankiniu dušu ir sieniniu išvadu rankiniam dušui, galima ir hidromasažiniais purkštuvais

  Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama maišytuvus Chrome kombinuoti su kitais koncepcijos Chrome gaminiais ir kitais aksesuarais RAVAK. Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome. Įmontuojamas paslėptojo montavimo maišytuvų mechanizmas R-box Multi RB 070.50 į maišytuvo komplektą neįeina, jį reikia pirkti atskirai. R-box Multi yra medžiagos tvirtinti prie sienos, bet nėra prijungimo prie vandens ir kitų vandens instaliavimo medžiagų. R-box Multi naudojant plastikinį dekoratyvinį vidinio korpuso dangtelį užtikrina visišką vandentiekio sistemos funkcionalumą net ir išmontavus viršutinę maišytuvo dalį. Naudojant šį dangtelį, galima išleisti orą iš vandentiekio sistemos, nesustabdant vandens. R-box Multi turi aiškiai pažymėtą viršutinę dalį, siekiant teisingai įrengti maišytuvą.


  https://www.ravak.lt/download/_/cr067/mn_cr067.pdf
  https://www.ravak.lt/download/3d-modely/baterie/termo.zip
  https://www.ravak.lt/download/certifikaty/certifikat_termostat.pdf
  https://www.ravak.lt/download/certifikaty/pos_termostat.pdf
  https://www.ravak.lt/download/baterie/ravak-baterie-prutoky_lt.pdf

 • naujienlaiškis

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti