Prekių katalogas

Maišytuvas paslėptojo montavimo Neo su perjungikliu R-box

 • Maišytuvas paslėptojo montavimo Neo su perjungikliu R-box

  Kodas: potinkinis-maisytuvas-neo-su-jungikliu-skirtas-r-box-X070045
  95.20 
  (78.68  be PVM)
  119  Sutaupykite 23.80 
  Į krepšelį 
 • NO 065.00
  Didingas ir elegantiškas. Pabrėš šiuolaikinį Jūsų vonios kambario stilių. Maišytuvo perjungiklis suteikia galimybę paskirstyti vandenį bet kuriose dviejose vietose – vonia/dušas arba rankinis/viršutinis dušas. Praktiška perjungiklio forma leis valdyti maišytuvą ir šlapia ranka, o jo fiksuojantis mechanizmas garantuoja, kad jis neišsijungs netgi sumažėjus vandens slėgiui. Techninis sprendimas, pagrįstas įtaisymu į sieną, ir švarus grožis ant paviršiaus džiugins Jūsų akis kiekvieną dieną.

  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 40 mm, keraminis
  • maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: vonioms (užpildymas perpylimu ir išvadas rankiniam dušui) arba dušo kabinoms, turinčioms fiksuotą ir rankinį dušą

  Maišytuvą Neo galima kombinuoti su kitais gaminiais RAVAK. Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome. Įmontuojamas paslėptojo montavimo maišytuvų mechanizmas R-box RB 070.50 į maišytuvo komplektą neįeina, jį reikia pirkti atskirai. R-box yra medžiagos tvirtinti prie sienos, bet nėra prijungimo prie vandens ir kitų vandens instaliavimo medžiagų. R-box naudojant plastikinį dekoratyvinį vidinio korpuso dangtelį užtikrina visišką vandentiekio sistemos funkcionalumą net ir išmontavus viršutinę maišytuvo dalį. Naudojant šį dangtelį, galima išleisti orą iš vandentiekio sistemos, nesustabdant vandens. R-box turi aiškiai pažymėtą viršutinę dalį, siekiant teisingai įrengti maišytuvą.


  https://www.ravak.lt/download/_/baterie_neo_podoms_rbox/mn_no065.pdf
  https://www.ravak.lt/download/3d-modely/baterie/neo.zip
  https://www.ravak.lt/download/certifikaty/certifikat_rosa-neo.pdf
  https://www.ravak.lt/download/certifikaty/pos_rosa-neo.pdf
  https://www.ravak.lt/download/baterie/ravak-baterie-prutoky_lt.pdf

 • naujienlaiškis

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti