Prekių katalogas

DUŠO stovas 10° free, NETERMOSTATINis, SU DUŠO komplektu

 • DUŠO stovas 10° free, NETERMOSTATINis, SU DUŠO komplektu

  Kodas: duso-stovas-10-free-netermostatinis-X070171
  479 
  (395.87  be PVM)
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • TD F 098.00CR
  Pritaikykite dušo stovą pagal savo ūgį, bet kuriuo metu. Dušo stovas leidžia lengvai reguliuoti viršutinio dušo aukštį, taip pat galima pasukti į šoną. Rankinio dušo aukščiui reguliuoti reikia tik vienos rankos, todėl galėsite jį pajudinti bet kuriuo metu, net ir prausdamiesi po dušu muiluotomis akimis.
  10° Free dušo stovo dizainas atitinka 10° Free serijos formas, o tai reiškia švarų ir paprastą. Jo naudojimas yra malonesnis dėl absoliučiai sklandaus veikimo svirties, o maišytuvo korpusas yra pasuktas 10° laikantis pagrindinės visos koncepcijos idėjos.

  • terminio stulpelio aukštis: lankstus - reguliavimas 88 - 133 cm diapazone
  • tarpašiniai maišytuvo matmenys: 150 mm
  • kasetė: 25 mm, keraminė
  • dizainas: netermostatinis, CoolFeel - temperatūros valdymas kairėje sumažina per didelį maišytuvo paviršiaus įkaitimą
  • dušo dizainas: kvadratinis ABS viršutinis dušas 25 cm; rankinis dušas - 3 funkcijos, galvos dušas taip pat pasukamas į šonus
  • lanksti PVC dušo žarna: ilgis 150 cm; EasyTwist – neleidžia žarnai susisukti ir leidžia laisvai suktis dušo galvutei
  • tinka: visoms dušo kabinoms
  • priedai papildomai įsigyti: vonios reikmenys 10°
  • Maišytuvo garantija: 5 metai

  Vonios dušo stovas montuojamas ant dušo sienelės. Jo aukštį galima reguliuoti naudojant laikiklio mechanizmą – tiesiog ranka, bet kuriuo metu po montavimo. Jungikliu galima galima pasirinkti srovę iš viršutinio arba rankinio dušo.

  Viršutiniame duše įrengta lietaus funkcija, kai vanduo maloniai teka iš visų purkštukų. Oro funkcija leidžia įsiurbti orą į dušą. Dėl to galima pasiekti malonesnį vandens poveikio odai jausmą ir tuo pačiu tausoti energiją. Viršutinis dušas gali būti sukiojamas į šonus.

  Rankinis dušas turi tris vandens srauto intensyvumo funkcijas. Lietaus srovės režimas primena vasaros lietų ir ramina odą. Naudodami Jet funkciją iš rozetės centro pasieksite stiprią srovę, kuri intensyviai perfuzuoja odą. Taip pat tinka valyti mažiau prieinamas vietas vonios kambaryje. Trečioji funkcija siūlo abiejų šių srautų derinį.
  Paspaudus svirtelę rankiniame duše viena ranka galima perkelti į bet kurią padėtį, taip pat reguliuoti jo pasvirimą.
  Iš patvaraus plastiko pagaminta žarna yra efektyviai apsaugota nuo įbrėžimų ir dėl EasyTwist sistemos ji niekada nesisuks.

  Pakuotėje yra segmentas, skirtas išlyginti sienos nelygumus iki 50 mm.

  Visapusiškai vonios kambario dizaino harmonijai rekomenduojame 10° Free dušo stovą derinti su kitais 10° Free maišytuvais ir kitais RAVAK priedais. Išoriniam valymui rekomenduojame naudoti RAVAK Cleaner Chrome.


  https://www.ravak.lt/download/certifikaty/certifikat_10st.pdf
  https://www.ravak.lt/download/certifikaty/pos_10st.pdf

 • naujienlaiškis

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti