Prekių katalogas

Dušo kabina Walk-In Double Wall

 • Dušo kabina Walk-In Double Wall

  Kodas: duso-kabina-walk-in-double-wall-GW9W00C00Z1
  223.20 
  (184.46  be PVM)
  279  Sutaupykite 55.80 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Dvi stacionarios sienelės su įėjimu iš vienos pusės, galima pasirinkti pageidaujamą įėjimo plotį – maksimaliai 1100 mm, aukštis 2000 mm

  • stacionarios stiklo sienelės Walk-In Wall plotis: 60/70/80/90/100/110/120/130/140/150/160 cm
  • stiklinės stacionarios sienelės aukštis: 200 cm
  • saugaus stiklo vitražas: 8 mm; skaidrus (Transparent) su stiklo apsauga RAVAK AntiCalc®
  • stiklas su tvirtinimo profiliu: blizgios arba juodos apdailos
  • W SET-Uni Free/Wall yra blizgios arba juodos apdailos 120 cm ilgio sieninis laikiklis ir atrama į grindis – reikia užsakyti atskirai!
  • W SET-Uni T jungtis yra 120 cm ilgio jungiamasis metalinis laikiklis, blizgios arba juodos apdailos – reikia užsakyti atskirai!
  • Garantija: 5 metų

  Dušo kabina Walk-In Double Wall susideda iš dviejų grūdintų 8 mm storio apsauginių stiklų. Gaminio stabilumą užtikrina du metaliniai laikikliai, kuriais nustatomas dušo erdvės gylis ir apytikslis atviro įėjimo angos plotis. Siūlome dušo kabinas Walk-In Double Wall su blizgia arba juoda metalinių dalių apdaila. Rekomenduojame montuoti vonios kambaryje tiesiai ant grindų, su integruotu nutekamuoju lataku arba drenažo anga grindyse. Dušo kabina yra universali, dešinįjį ar kairįjį įėjimą galite pasirinkti montavimo metu.

  Walk-In Double Wall dušo kabinos sukomplektavimui būtina užsakyti keturis atskirus tos pačios apdailos gaminio elementus! Dvi skirtingo pločio stiklinės sienelės ir du metaliniai laikikliai (W SET-Uni Free / Wall ir W SET-Uni T jungtis).
  Walk-In Wall priekinio stiklo stabilumą užtikrina metalinis laikiklis (W SET-Uni Free / Wall), kurio ilgis yra 1200 mm, o tuo pačiu taip nustatomas ir dušo vietos gylis. Jei reikia, laikiklį galima sutrumpinti ir uždaryti galiniu dangteliu.
  Dušo zona uždaroma šonine stiklo sienele Walk-In Wall. Šios stiklo sienelės stabilumą užtikrina jungiamasis metalinis laikiklis (W SET-Uni T jungtis), kurio ilgis yra 1200 mm. Šis laikiklis, kurio dėka galite pasirinkti įėjimo į dušo zoną plotį (maks. 110 cm) yra sumontuotas ant pirmojo laikiklio (W SET-Uni Free / Wall). Jei reikia, laikiklį W SET-Uni T galima sutrumpinti ir jungties pusėje.

  Visus Walk-In Double Wall gaminius galite rasti kainininke.


  https://www.ravak.lt/download/_/walkin-doublewall/mn_walk-in-double-wall.pdf
  https://www.ravak.lt/download/certifikaty/cert_kouty.pdf
  https://www.ravak.lt/download/pov/pov_shower-enclosures.zip
  https://www.ravak.lt/download/_/walkin-doublewall/tl_walk-in-double-wall.pdf

 • naujienlaiškis

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti