Prekių katalogas

Praustuvo maišytuvas Eurostyle Solid, dydis S, baltas

 • Praustuvo maišytuvas Eurostyle Solid, dydis S, baltas

  Kodas: 64254
  Barkodas: U4GRO-23707LS3
  167.90
  (138.76  be PVM)
  Į krepšelį 
  Kilmės šalies pav.
  Vokietija
  Gamintojas
  Tipas
  standartinis
  Rėmo spalva
  balta
  Aukštis, mm
  70
  Plotis, mm
  155
  Gylis, mm
  385
  Pristatymo terminas, d.d.
  28
  Montavimo tipas
  montuojamas ant krašto
  Svoris brutto
  1.79
  Svoris netto
  1.625
  Garantijos laikotarpis, m.
  5
 • Vienasvirtis maišytuvas su dugno vožtuvu. Elegantiško, prašmatnaus stiliaus išraiška jūsų vonios kambaryje.

   Baltos Moon White spalvos GROHE Eurostyle Solid praustuvo maišytuvas puikiai susitvarko su užduotimi tapti centrine šiuolaikinio vonios kambario figūra. Šį tvirtą metalinę rankeną turintį vienasvirtį maišytuvą ypač paprasta valdyti dėka SilkMove technologijos, kuri taip pat garantuoja maksimalų komfortą. Be to, jis pasižymi ypač viliojančia kaina. Idealus šeimyniniams vonios kambariams ir suderinamas su visais standartiniais praustuvais, jis taip pat prisideda prie šeimos biudžeto ir vandens tausojimo, sumažindamas suvartojimą iki 50% dėka EcoJoy technologijos. GROHE maišytuvai ne tik atrodo įspūdingai, bet ir pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu bei eksploatacinėmis savybėmis - visa tai patvirtinama vokiška inžinierių kompetencija. Jei jums reikalingas praustuvo maišytuvas puikiai derantis prie švaraus, modernaus interjero, šis GROHE Eurostyle Solid yra puikus pasirinkimas - patogus naudoti ir ypač lengvai prižiūrimas.  Baltos Moon White spalvos GROHE Eurostyle Solid praustuvo maišytuvas puikiai susitvarko su užduotimi tapti centrine šiuolaikinio vonios kambario figūra. Šį tvirtą metalinę rankeną turintį vienasvirtį maišytuvą ypač paprasta valdyti dėka SilkMove technologijos, kuri taip pat garantuoja maksimalų komfortą. Be to, jis pasižymi ypač viliojančia kaina.
  Idealus šeimyniniams vonios kambariams ir suderinamas su visais standartiniais praustuvais, jis taip pat prisideda vandens tausojimo, sumažindamas jo suvartojimą iki 50% dėka EcoJoy technologijos.
  GROHE maišytuvai ne tik atrodo įspūdingai, bet ir pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu bei eksploatacinėmis savybėmis - visa tai patvirtinama vokiška inžinierių kompetencija. Jei jums reikalingas praustuvo maišytuvas puikiai derantis prie švaraus, modernaus interjero, šis GROHE Eurostyle Solid yra puikus pasirinkimas - patogus naudoti ir ypač lengvai prižiūrimas.

  Prijungimas lanksčiomis žarnelėmis.

 • naujienlaiškis

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti