Prekių katalogas

Maišytuvas paslėptojo montavimo voniai/dušui 10° Free black su perjungikliu R-box

 • Maišytuvas paslėptojo montavimo voniai/dušui 10° Free black su perjungikliu R-box

  Kodas: potinkinis-maisytuvas-10-free-black-skirtas-r-box-X070158
  143.20
  (118.35  be PVM)
  179  Sutaupykite 35.80
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • TD F 065.20
  Įrengto ant sienos maišytuvo armatūra šiek tiek pasvirusi 10° link vartotojo, dėl to jį valdyti daug patogiau, dizainas irgi priimtinesnis, o naudotis maišytuvu daug maloniau. Maišytuvą numatyta naudoti įtaisomame mechanizme R-box, kuris gerokai supaprastina jo darbą ir gerina galutinį rezultatą. Naujoviškas, lygaus paviršiaus valdymo svirties dizainas. Potinkinis juodos matinės spalvos maišytuvas iškart atkreips dėmesį ir suteiks Jūsų vonios kambariui prabangos pojūtį.

  Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama maišytuvus 10° Free black kombinuoti su kitais koncepcijos 10° gaminiais ir kitais aksesuarais RAVAK. Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

  Įmontuojamas paslėptojo montavimo maišytuvų mechanizmas R-box RB 070.50 į maišytuvo komplektą neįeina, jį reikia pirkti atskirai. R-box yra medžiagos tvirtinti prie sienos, bet nėra prijungimo prie vandens ir kitų vandens instaliavimo medžiagų. R-box naudojant plastikinį dekoratyvinį vidinio korpuso dangtelį užtikrina visišką vandentiekio sistemos funkcionalumą net ir išmontavus viršutinę maišytuvo dalį. Naudojant šį dangtelį, galima išleisti orą iš vandentiekio sistemos, nesustabdant vandens. R-box turi aiškiai pažymėtą viršutinę dalį, siekiant teisingai įrengti maišytuvą.


  https://www.ravak.lt/download/_/td065-free-black/mn_td-f-065-black.pdf
  https://www.ravak.lt/download/3d-modely/baterie/10free.zip
  https://www.ravak.lt/download/certifikaty/certifikat_10st.pdf
  https://www.ravak.lt/download/certifikaty/pos_10st.pdf

 • naujienlaiškis

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti